Anasayfa / İletişim ve Randevu

İletişim ve Randevu

Tüp bebek merkezimizden görüşme ve muayene randevusu

almak için lütfen aşağıdaki telefon numaraları arayın.

Tel:  0 (212) 867 75 00    (2 ‘yi tuşlayınız)

Mail: info@tupbebek-istanbul.com

Adres: Medicana International İstanbul Hastanesi Tüp Bebek Merkezi
Beylikdüzü caddesi No:3 Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye

Danışma Formu

Sayın Hastalarımız

 Çocuk isteğine ilişkin her türlü sorununuzu info@tupbebek-istanbul.com mail adresine açık ve net şekilde ifade ederek gönderirseniz, mümkün olan en kısa zamanda yanıt verilecektir. Telefon numaralarınızı lütfen başvuru formunda belirtiniz. Size bu şekilde en kısa sürede geri dönülebilecektir.Böylece her türlü danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.Bazen ameliyatlar veya iş yoğunluğu durumlarında telefonunuza cevap verilemeyebilir. Bu durumlarda lütfen yeniden aramaktan çekinmeyiniz.Danışma ve ön bilgi alma talebiyle gelen çiftlerden ücret alınmamaktadır. Muayene ücrete tabiidir. Hastanemizde Emekli Sandığı, SSK,Bağkur karneleri geçerlidir. Muayene ücreti için bir miktar fark ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca hemen hemen tüm özel sağlık sigortaları ve tüm kredi kartları da geçerlidir.

Muayeneye gelirken eski veya yeni, tüm tıbbi dökümanlarınızı (tetkik, ameliyat raporu, rahim filmi, ultrason vs.) yanınızda getirmeyi lütfen unutmayınız.Konaklama İstanbul dışı ve Yutdışından gelen hastalarımıza,Hastanemize yakın ve her bütçeye uygun Otellerimiz mevcuttur.Görüşme sırasında hatırlatılırsa yardımcı olunacaktır.

Gizlilik Kuralı

Muayene kadın ve eşi için çok özel bir durumdur. Hekime başvuru nedeniniz ve size ait kaydettiğimiz tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420) tümüyle gizli tutulacaktır.